Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Paski napędowe

( ilość produktów: 106 )

Wszyscy właściciele tych jednośladów wiedzą, że kluczowym elementem ich budowy są paski napędowe do skuterów. Po czym można poznać, że został on zerwany? Gwarantujemy, że każdy kierowca skutera się zorientuje, że miało to miejsce. Jeśli obroty wciąż rosną a odczuwamy spadek prędkości i przyspieszenia to mamy do czynienia ze skutkami zerwania paska napędowego. W efekcie skuter staje i nie można go w żaden sposób uruchomić. Wyobraź sobie, że taka sytuacja zdarzyła się kilkadziesiąt kilometrów od miasta – niezbyt miła perspektywa… Co zrobić aby do tego nie dopuścić?

Pamiętaj o sprawdzaniu pasków napędowych do skuterów

Aby uniknąć opisanej wyżej sytuacji co jakiś czas powinniśmy skontrolować stan tej części czy nie nosi ona znamion nadmiernej eksploatacji jak na przykład przetarcia. Jeśli je zauważymy warto od razu zamówić nowe paski do skuterów, aby móc od razu wymienić je w razie potrzeby. Dzięki temu będziemy przygotowani na nagłą potrzebę i konieczność naprawy nas nie zaskoczy.

W ofercie sklepu internetowego MOTOFREE.PL posiadamy wiele niezbędnych części zamiennych do skuterów. Znaleźć u nas można elementy do różnych typów tych pojazdów. W asortymencie posiadamy zarówno paski napędowe do skuterów 4T, jak i paski napędowe do skuterów 2T. Oferujemy części wysokiej jakości od uznanych producentów.

Sprawdź jakie paski do skuterów możesz kupić w MOTOFREE.PL!

pixel