Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Interkomy motocyklowe

( ilość produktów: 101 )

Prosty i skuteczny sposób na komunikację podczas jazdy jednośladem! Dobre interkomy motocyklowe to świetne rozwiązanie, jeśli podczas jazdy chcesz pozostać w ciągłym kontakcie ze swoim pasażerem lub innym kierowcą — maksymalny zasięg wybranych modeli z naszej oferty to aż 1500 metrów! Do wybory kilka różnych wariantów o różnej specyfikacji, w zależności od Twoich potrzeb. Znajdziesz tu zarówno propozycje tanie, funkcjonalne oraz — co najważniejsze — wszechstronne, jak te dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom. Przekonaj się!

Interkomy motocyklowe — dobry i tani sposób na kontakt podczas jazdy

W ramach naszej oferty znajdziesz tanie interkomy motocyklowe — ich kompaktowe rozmiary, łatwy montaż oraz duże możliwości technologiczne to gwarancja najwyższej funkcjonalności. Nasza oferta obejmuje modele mocowane do kasku, jak również na kierownicy pojazdu, co zapewnia dobry dostęp i nie odwraca Twojej uwagi. Odbieraj połączenia telefoniczne, słuchaj muzyki przez stereofoniczne słuchawki oraz łącz się z innymi kierowcami przy pomocy modułu Bluetooth!

Więcej na temat specyfikacji technicznej oraz dodatkowych funkcji poszczególnych modeli dowiesz się z opisu konkretnych pozycji. Jeśli dobre i tanie interkomy motocyklowe to nie wszystko, czego szukasz, koniecznie sprawdź także pozostałe kategorie naszego sklepu internetowego. Zachęcamy również do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości — nasi doradcy z chęcią udzielą Ci dodatkowych informacji na temat oferty. Nie czekaj!

pixel