Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Stroboskopy LED

( ilość produktów: 26 )

W naszym asortymencie dostępne są akcesoria, przygotowane z myślą o pojazdach transportu wewnętrznego, wózkach widłowych oraz samochodach specjalnych, które powinny zostać wyposażone w specjalne rozwiązanie, jakim jest oświetlenie ostrzegawcze. Przygotowaliśmy stroboskopy LED, dostępne w różnych kolorach, które można dobrać pod kątem rodzaju pojazdu oraz jego zastosowania.

Stroboskopy ostrzegawcze – bezpieczeństwo w każdych warunkach

Sklep internetowy Motofree.pl oferuje akcesoria, których zastosowanie pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa w sytuacjach wymagających zachowania szczególnej ostrożności, takich jak m.in. prace drogowe, wypadki komunikacyjne, czy prace z wykorzystaniem wózków widłowych, realizowane w pomieszczeniach zamkniętych.

Przygotowaliśmy stroboskopy LED, które z powodzeniem można zastosować w pojazdach specjalnych oraz tych wykorzystywanych m.in. przez służby komunalne i drogowe , a także maszynach rolniczych, jako element sygnalizujący.

Oświetlenie ostrzegawcze w różnych wariantach

W zależności od zastosowania, można zdecydować się na białe, pomarańczowe bądź niebieskie stroboskopy LED, dostępne w wielu wariantach. W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne jest oświetlenie ostrzegawcze wyposażone w 3, 4, a nawet 6 diod. Emitują one jasne, silne światło, zauważalne z dużej odległości, pozwalające na zwiększenie bezpieczeństwa zarówno użytkowników ruchu drogowego, jak i pracowników hal czy magazynów, w których wykorzystywane są specjalistyczne pojazdy, takie jak m.in. wózki widłowe.

Oferowane przez nas lampy LED wykonane zostały z materiałów zapewniających wysoką wytrzymałość, co pozwala na ich długotrwałe użytkowanie. Tworzywo ABS, wykorzystane do stworzenia obudowy oferowanych stroboskopów odznacza się wysoką odpornością na pęknięcia, zarysowania oraz inne uszkodzenia mechaniczne, a także opady atmosferyczne. Dzięki temu, mogą być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie konieczne jest zastosowanie skutecznych elementów sygnalizujących i ostrzegawczych.

pixel