Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Termostaty i czujniki temperatury motocyklowe

( ilość produktów: 22 )

Przegrzewanie się układów i podzespołów pojazdów mechanicznych może spowodować poważne uszkodzenia. Aby im skutecznie zapobiegać potrzebujesz rozwiązań, które wyręczą Cię w stałym monitorowaniu ich stanu podczas jazdy. W naszej ofercie znajdziesz wskaźniki i czujniki temperatury silnika przeznaczone do motocykli, dzięki którym będziesz mieć stałą kontrolę nad stanem technicznym Twojej maszyny.

Dlaczego odpowiednio dobrany termostat jest ważny?

Motocykle to bardzo złożone pojazdy, które do poruszania się wymagają symultanicznej pracy kilku układów - a każdy z nich ma swoją unikalną specyfikę w zależności od marki, typu i wieku. Różnice pomiędzy nimi widoczne są również w odporności na ciepło - nowsze układy są szczególnie wrażliwe na przegrzanie. Z tych powodów wskaźnik temperatury silnika motocykla może mieć zupełnie inną specyfikę niż czujniki przeznaczone do kontroli układu chłodniczego, oleju, wody, a nawet wytwarzanych spalin.

Jakie rodzaje czujników temperatury znajdziesz w sklepie Motofree?

W naszej ofercie możesz znaleźć wskaźniki kompatybilne z podzespołami w pojazdach uznanych na całym świecie firm takich jak Yamaha, Minarelli, Rieju czy Peugeot. Posiadamy zarówno czujniki uniwersalne, które sprawdzą się w pracy z maszynami niezależnie od ich producenta i wieku, jak i termostaty dedykowane, dopasowane do potrzeb poszczególnych modeli. Dzięki urządzeniom, które znajdziesz w Motofree nie musisz przejmować się przegrzewaniem silnika - od dzisiaj temperaturę masz zawsze pod kontrolą!

pixel