Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Skórzane rękawice motocyklowe na choppera

( ilość produktów: 26 )

Korzystając z oferty sklepu MOTOFREE.pl kompleksowo zaopatrzysz się w niezbędne akcesoria, dzięki którym nawet po wielu godzinach spędzonych w siodle Twojej maszyny nie będziesz odczuwać dyskomfortu. Nie wahaj się więc i już dziś uzupełnij swój ekwipunek o najskuteczniejszą ochronę dłoni w każdych warunkach, czyli rękawice motocyklowe skórzane takich marek jak LS2, Roleff GMBH lub TSCHUL.

Czy warto wybrać modele skórzane?

Prezentowane w tej kategorii rękawice motocyklowe długie lub bez palców świetnie sprawdzają się podczas jazdy. Minimalizują wpływ czynników atmosferycznych na delikatną skórę dłoni i chronią przed zimnem. Posiadają protektory w newralgicznych miejscach, dzięki czemu amortyzują siłę uderzeń, stanowiąc tym samym bardzo dobre zabezpieczenie przed ewentualnymi urazami mechanicznymi. Poprawiają chwyt, nie ograniczają ruchów i zapewniają optymalną cyrkulację powietrza dzięki perforacjom. Szyte są z wysokiej jakości surowców naturalnych i doskonale znoszą intensywną eksploatację, a ich zakup to po prostu świetna inwestycja.

Rękawice motocyklowe skórzane w ofercie MOTOFREE.pl

Akcesoria, które przedstawiamy w tej ofercie, to asortyment produkowany z myślą o specyficznych potrzebach pasjonatów motoryzacji. Trwałe i wygodne rękawice długie lub bez palców świetnie ochronią dłonie przed chłodem i urazami podczas jazdy motocyklem, jednocześnie wzmacniając chwyt i ułatwiając utrzymanie kierownicy. Co więcej duży wybór i korzystne ceny z pewnością przekonają Cię do złożenia zamówienia - zapraszamy!

pixel