Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Lampy tylne zespolone LED

( ilość produktów: 105 )

Jeśli poszukujesz akcesoriów, które zwiększą Twoją widoczność, a tym samym bezpieczeństwo na drodze, nasze lampy zespolone LED będą idealnym rozwiązaniem. Sklep internetowy Motofree.pl oferuje oświetlenie do pojazdów, dostępne w wielu wariantach, które z powodzeniem można dopasować nie tylko do samochodów osobowych, ale również do przyczep czy maszyn rolniczych.

W naszym asortymencie dostępne są tylne lampy zespolone LED, które z łatwością można zamontować do nadwozia. W zależności od wariantu, mogą one łączyć w sobie nawet kilka funkcji, w tym m.in. światła pozycyjnego, kierunkowskazu, światła cofania czy oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Znajdziesz u nas również warianty obrysowe, przeznaczone głównie do samochodów ciężarowych.

Sklep internetowy oferuje lampy LED wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nie tylko zapewnią wysoką estetykę, ale również trwałość prezentowanych rozwiązań. Materiał użyty do wykonania oświetlenia zespolonego odznacza się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrze, takie jak wilgoć czy opady atmosferyczne. Dzięki temu, doskonale spełnią swoją rolę podczas jazdy w trudnych warunkach.

Bogata oferta akcesoriów do pojazdów, obejmująca wersje uniwersalne , a także modele przeznaczone do montażu z lewej bądź prawej strony samochodów osobowych, ciężarowych oraz maszyn rolniczych. Dzięki temu, możliwe jest znalezienie rozwiązania w atrakcyjnej cenie, w jak największym stopniu dopasowanego do rodzaju pojazdu.

pixel