Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Siatki bagażowe na motocykl

( ilość produktów: 19 )

Podróże na motocyklu mają w sobie wyjątkowy urok, jednak kompaktowy charakter tych pojazdów sprawia, że przewożenie ze sobą potrzebnego nam wyposażenia wymaga dodatkowych rozwiązań. Siatka zabezpieczająca bagaż to doskonałe rozwiązanie, które umożliwia wygodne mocowanie przedmiotów na miejscu dla pasażera. To świetna propozycja dla każdego amatora motocyklowych przygód - lekką alternatywę dla kufra bagażowego możesz mieć zawsze pod ręką!

Siatki motocyklowe - tanie i uniwersalne

Prosty splot linek zabezpieczających pozwala efektywnie przytwierdzać przedmioty do różnych części pojazdu, ponieważ nie musi być ograniczony do typowo bagażowej części motocykla. Do jego zalet należy również uniwersalność - świetnie sprawdzają się wtedy, gdy masz do przewiezienia ładunek o nietypowych gabarytach. Siatka do mocowania bagażu kosztuje nie więcej, niż kilkadziesiąt złotych, dlatego warto mieć ją w motocyklowym wyposażeniu nawet, jeśli jeszcze nie masz dla niej konkretnego przeznaczenia.

Łatwe mocowanie, który docenisz w podróży

Dodatkowe torby lub twarde pojemniki bagażowe zazwyczaj wymagają poświęcenia czasu na ich montaż, a także zajmują więcej miejsca na siedzisku pasażera lub z tyłu pojazdu. Lekka, lecz wytrzymała siatka motocyklowa wymaga jedynie kilku chwil na jej zamontowanie - to doskonała opcja dla tych, którzy lubią spontaniczne przygody i nigdy nie wiedzą, co ich spotka! Produkty, które dostaniesz w Motofree wyposażone są w specjalne haczyki zabezpieczające zaprojektowane tak, aby nie stwarzały ryzyka porysowania lakieru przy mocowaniu bagażu.

Alternatywy dla siatek motocyklowych - równie proste i praktyczne

Nietypowe rozmiary i gabaryty bagażu motocyklowego czasami zachęcają nas do zastosowania mniej typowych opcji. W ofercie sklepu Motofree znajdziesz również zestawy pojedynczych linek i gumek zabezpieczających, które idealnie sprawdzają się do mocowania przedmiotów o mniej standardowych kształtach lub wymiarach. Mogą z powodzeniem zarówno zastąpić siatki bagażowe, jak i stanowić ich uzupełnienie przy wyjątkowo szerokich lub ciężkich przedmiotach.

pixel