Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Łańcuchy

( ilość produktów: 14 )

Zabezpiecz swój pojazd przeciw kradzieży! Jednoślady, przede wszystkim z uwagi na swoje niewielkie rozmiary oraz wagę, niestety są znacznie bardziej narażone na przywłaszczenie. Dlatego właśnie odpowiednie środki bezpieczeństwa to właściwie obowiązek dla każdego posiadacza roweru, skutera, a nawet motocykla. W ramach tej kategorii znajdziesz najwyższej klasy łańcuchy, blokady, linki oraz inne zabezpieczenia, dzięki którym Twój pojazd pozostanie na miejscu. Przeglądaj oferty i zdecyduj, które z nich najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku!

Blokady i łańcuchy przeciwkradzieżowe — postaw na bezpieczeństwo!

Co konkretnie czeka na Ciebie wśród naszych propozycji? Na pierwszy plan wysuwają się klasyczne łańcuchy przeciwkradzieżowe — grube i wytrzymałe ogniwa ze stali hartowanej to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa. Znajdziesz tu zarówno warianty ze zintegrowanym zapięciem, jak i te z tradycyjną kłódką. Nasza oferta to również opaski z linki stalowej, a także zaawansowane blokady na tarczę, idealne dla posiadaczy motocykli. Te ostatnie wyposażone są w alarm dźwiękowy, a cały układ elektroniczny zamknięty został w obudowie odpornej na działanie czynników zewnętrznych.

Szczegółowe parametry każdego produkty znajdziesz natomiast w opisie konkretnej oferty. Jeśli nasza selekcja łańcuchów przeciwkradzieżowych Cię zainteresowała, koniecznie sprawdź także pozostałe kategorie naszego sklepu internetowego. Masz pytania? Skontaktuj się z nami i uzyskaj jeszcze więcej informacji od naszych doradców!

pixel