Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Rękawice i rękawiczki na crossa

( ilość produktów: 43 )

Jazda poza utwardzoną nawierzchnią wymaga zastosowania ochronnej odzieży, której stałym elementem są solidne rękawice. Cross, enduro, a także ATV lub quady zazwyczaj oznaczają setki wyrzuconych spod kół kamyków, unoszący się kurz i tysiące kilogramów przerzuconego przez opony błota. Rękawice na crossa uchronią Twoje dłonie przed zagrożeniami tego rodzaju, pozwalając na komfortową jazdę nawet po najbardziej wymagającej nawierzchni.

Zamów rękawice na crossa w sklepie internetowym Motofree.pl!

Mamy dla Ciebie szeroki wybór solidnych rękawiczek crossowych wykonanych z elastycznych materiałów, pozwalających na precyzyjne dopasowanie wybranej pary do dłoni. Dzięki temu rękawice sprawiają, że motocyklista zachowuje bardzo dobre czucie w palcach i może poruszać dłonią w pełni swobodnie. Na komfort jazdy wpływa także miękkość materiału we wnętrzu rękawiczek, co pozwala na intensywną jazdę bez bolesnych otarć. Wiele modeli proponowanych przez nas rękawic enduro i cross zostało wyposażonych w mocowanie na solidny rzep, który utrzyma je stabilnie podczas dynamicznej jazdy.

Wytrzymałe i wygodne rękawiczki cross w dobrej cenie

Proponowane przez nas rękawice na crossa pochodzą od popularnych i cenionych producentów. Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami, jesteśmy w stanie udostępnić je naszym Klientom po atrakcyjnych cenach. Zwróć też uwagę na duże zróżnicowanie prezentowanych modeli. Rękawiczki różnią się nie tylko designem, ale też funkcjonalnością. Osobom, które muszą często korzystać ze smartfona polecamy zwłaszcza pary, których palce zostały pokryte materiałem ułatwiającym obsługę ekranów dotykowych.

pixel