Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Filtry powietrza motocyklowe

( ilość produktów: 1318 )

Głównym zadaniem, jakiemu muszą podołać motocyklowe filtry powietrza, jest oczyszczanie powietrza zasysanego przez maszynę do cylindra. Filtry powierza do motocykli powinny być regularnie kontrolowane oraz wymieniane w razie konieczności. Zabrudzone filtry powietrza motocyklowe mogą spowodować zwiększenie oporów przepływu powietrza. Może to doprowadzić do wzbogacenia mieszanki paliwowo-powietrznej w cylindrze do stopnia, w którym paliwo będzie przedostawało się przez pierścienie i rozcieńczało olej smarujący silnik. Utrzymane w doskonałym stanie motocyklowe filtry powietrza są zatem niezbędnym elementem pozwalającym na bezawaryjne użytkowanie jednośladów. Również w przypadku filtrów powietrza do skuterów, regularna kontrola oraz wymiana użytych, zabrudzonych filtrów jest absolutnie niezbędna.

Najwyższej jakości filtry powierza do motocykli

Odpowiednio dobrane filtry powietrza do skuterów i motocykli skutecznie oczyszczają zasysane powietrze i powodują, że pojazd jest zawsze gotowy do jazdy. Sklep internetowy motofree.pl zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą filtrów powietrza do jednośladów. Oferujemy najwyższą jakość i korzystne ceny. Nasza oferta obejmuje miedzy innymi:

  • papierowe filtry powietrza do motocykli i skuterów,
  • motocyklowe filtry powietrza gąbkowe (nasączane olejem),
  • akcesoria i podzespoły pozwalające wydłużyć żywotność filtrów.

Nasza oferta to doskonała cena i najwyższa jakość. Na stronach sklepu internetowego motofree.pl znajdziecie dedykowane filtry powietrza do Waszych jednośladów, dzięki czemu niezależnie od warunków będziecie mogli cieszyć się ze sprawnej i gotowej do jazdy maszyny.

pixel