Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Kraniki paliwa motocyklowe

( ilość produktów: 120 )

Jako marka zajmująca się dostarczaniem części do motocykli, skuterów i quadów, dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie dostępne były wszystkie niezbędne komponenty. W tej zakładce naszego sklepu internetowego znajdą Państwo kranik paliwa do motocykla, dopasowany do indywidualnych potrzeb Państwa pojazdu. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

Kraniki do paliwa w naszej ofercie

Wśród propozycji znalazły się modele dedykowane dla najbardziej popularnych motocykli takich jak CPI ARAGON, JUNAK 122, FERRO 125, Z125, GB STREET, ROMET ROUTER, MANIC, ZIPP NEKEN, JAWA 353, JAWA CZ 175, CZ 250, CZ 350, SIMSON S51, S60, S70, ENDURO, PIAGGIO ZIP, HEXAGON, GILERA, BOXTER BINQU, COMANDOS, EXTREME, FUTONG FT50QT-10 4T, FT50QT-14, GATEWAY FIGHTER, SPEEDY i wielu innych producentów.

Zależnie od modelu, proponujemy kranik paliwa z trzema lub czterema wejściami, podciśnieniowy, z długą dźwignią, z odstojnikiem, wkręcany, przelotowy, z nakrętką, a także aluminiowy lub z tworzywa. Poszczególne komponenty sprawdzą się zarówno w przypadku motocykli i skuterów, jak i maszyn budowlanych, ogrodowych i innych urządzeń wyposażonych w tego rodzaju silniki. Kranik do paliwa pełni niezwykle ważną rolę, dlatego niezbędne jest jego odpowiednie dopasowanie do modelu Państwa sprzętu. W szczegółach technicznych produktów znajdą Państwo informacje na temat dedykowanych modeli pojazdów, ale także szczegółowe wymiary dotyczące długości oraz średnicy końcówek, jakimi charakteryzuje się wybrany przez Państwa komponent.

pixel