Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Rękawice motocyklowe tekstylne

( ilość produktów: 20 )

Nowoczesne wzornictwo oraz innowacyjne rozwiązania zastosowane w zakresie doboru materiałów i rozmieszczenia protektorów to główne atuty prezentowanego w tej kategorii asortymentu. Rękawice motocyklowe tekstylne dostępne ofercie MOTOFREE.pl zapewniają optymalną ochronę dłoni oraz stabilny chwyt – nic dziwnego, że doceniło je już wielu naszych Klientów. Dołącz i Ty do tego grona i już dziś wybierz model, który najlepiej uzupełni Twój motocyklowy ekwipunek.

Markowe rękawice tekstylne na motocykl

Oferowane w sklepie internetowym MOTOFREE.pl rękawice tekstylne to produkty takich znanych marek jak Fox Replika, Leoshi czy OSX. Wykonane bardzo starannie, z uwzględnieniem takich niuansów, jak protektory na palce czy regulacja na poziomie nadgarstka, niwelują działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych i mechanicznych. W rezultacie wrażliwa skóra dłoni jest dobrze chroniona zarówno przed zimnem, deszczem i promieniowaniem UV, jak i przed urazami oraz zabrudzeniem. Tym, co zdecydowanie wyróżnia modele dostępne w naszej ofercie online z pewnością jest też fakt, że zapewniają pełną swobodę ruchów oraz nie ograniczają cyrkulacji powietrza.

MOTOFREE.pl - markowe akcesoria motocyklowe

Jeżeli każdą wolną chwilę spędzasz w siodle swojej maszyny, a spędzanie czasu w trasie sprawia Ci największą przyjemność, to na pewno wiesz, jak ważna jest w tym przypadku optymalna ochrona dłoni. To element, na którym nie warto oszczędzać, dlatego już dziś wybierz wyjątkowe rękawice tekstylne dostępne w naszej ofercie – zapraszamy!

pixel