Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Szyby

( ilość produktów: 146 )

Jesteśmy dostawcą najwyższej jakości części i akcesoriów do skuterów, motocykli i quadów. Dbamy nie tylko o dostępność komponentów technicznych, ale także tych zapewniających bezpieczeństwo na drodze. Dlatego w tej zakładce naszego sklepu internetowego zachęcamy do zapoznania się z szybami do kasków LS2 lub Metro, które są nieodłącznym elementem każdego miłośnika szybkiej jazdy.

Szyby do kasku LS2 i wielu innych

W naszej bogatej ofercie akcesoriów dla motocyklistów, proponujemy szeroki wybór asortymentu, dostosowany do wielu modeli ochronnych okryć głowy, o których nie można zapominać wsiadając na ścigacza. Szyba do kasku jest elementem, który doskonale chroni przed wieloma czynnikami, w zależności od modelu. W naszej ofercie znajdą Państwo akcesoria zabezpieczające przed parowaniem, nadmiernym światłem oraz promieniowaniem UV czy modele rozświetlające - mogą je Państwo wymieniać w zależności od warunków atmosferycznych i cieszyć się doskonałą widocznością, niezależnie od pogody. Proponujemy szyby dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, wybrane modele zostały wyposażone w powłokę anti-scratch oraz anti-UV. Dla akcesoriów motocyklowych przygotowaliśmy natomiast modele lustrzane (zmniejszające ilość docierającego światła w słoneczne dni) czy żółte (zmniejszająca zmęczenie oczu i poprawiająca widoczność przy mniejszym świetle). Szeroki wybór gwarantuje Państwo ogromna gama modeli produktów, które dostępne są w naszej ofercie.

Aby szyba do kasku motocyklowego zapewniała doskonałą trwałość i wysoką jakość, musi być wykonana z najlepszych gatunkowo materiałów. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo modele stworzone wyłącznie na bazie specjalnych tworzyw, chroniących przed zarysowaniami oraz pęknięciami. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się nie tylko szybą i ekscytującą, ale także bezpieczną jazdą w każdych warunkach.

Mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące oferty naszych kasków dla motocyklistów? Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać model dopasowany do produktów marki LS2 lub Metro, który spełni wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania.

pixel