Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Kaski otwarte

( ilość produktów: 67 )

Nie ma żadnych wątpliwości, że jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego motocyklisty jest kask. Z jednej strony zapewnia nam bezpieczeństwo podczas jazdy, a z drugiej strony mocno wpływa także na komfort i naszą wygodę. Do wyboru mamy kaski otwarte, integralne oraz szczękowe. Wiele zależy oczywiście od tego, na czym będziemy jeździć – to bowiem właśnie rodzaj motocykla jest najbardziej istotny w przypadku wybory kasku. Cena czy walory estetyczne to oczywiście ważna sprawa, natomiast niekoniecznie powinny być to czynniki decydujące. Niektóre kaski możemy z powodzeniem stosować w wielu sytuacjach, natomiast nie można popełniać błędów takich jak na przykład kaski otwarte motocyklowe do jazdy po torze.

Kaski motocyklowe otwarte – dla kogo?

Każdy posiadacz jednośladu powinien dobrać kask wedle rodzaju swojego motocykla. Kaski otwarte – czyli z tzw. otwartą twarzą – to najlepszy wybór dla osób, które jeżdżą takimi pojazdami jak skuter, cruiser czy chopper. Największe plusy takiego rozwiązania to bardzo dobra widoczność oraz świetna wentylacja. Z tego też powodu tego typu kaski świetnie nadają się na jazdę po mieście szczególnie letnią porą roku. Pomaga także fakt, że kaski motocyklowe otwarte z blendą (której zadaniem jest ochrona przed promieniami słonecznymi) charakteryzują się całkiem niewielkim rozmiarem i niską wagą. Szeroki wybór różnego rodzaju kasków znajdziemy na motofree.pl – sklep internetowy pozwoli nam wyposażyć się we wszystkie potrzebne akcesoria do jazdy na motocyklu.

Wyposażenie ochronne dla motocyklistów

Wybór odpowiedniego modelu zależny jest nie tylko od rodzaju jazdy, ale także indywidualnych preferencji. W asortymencie naszego sklepu internetowego z pewnością znajdziesz otwarty kask motocyklowy, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania zarówno pod względem jakości, jak i estetyki.

Proponujemy modele, które idealnie sprawdzą się zarówno na torze czy podczas dłuższej jazdy, jak i podczas poruszania się po wymagającym terenie. Dzięki temu zyskasz pewność, że gdziekolwiek udasz się swoim jednośladem, jesteś w pełni zabezpieczony przed ewentualną kolizją lub wypadkiem. Wśród modeli w naszym sklepie znajdziesz kask otwarty na skuter, motorower, a także motocykl. Wszystkie pozyskujemy od renomowanych producentów, takich jak AWINA, ABIWA, LS2, ORIGINE oraz SAFEBET. Dostępne są w kilku rozmiarach i modelach do wyboru, tak abyś z łatwością mógł dopasować akcesoria do swoich potrzeb.

Co wyróżnia nasze otwarte kaski motocyklowe?

Przede wszystkim jakość, która jest najważniejszym elementem wszystkich akcesoriów ochronnych dla motocyklistów. Wykorzystanie odpowiednich materiałów, a także specjalistycznych technologii do produkcji tego rodzaju wyposażenia gwarantuje pełne bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Przykładowo, standardowy model typu orzeszek (na takie modele jednośladów jak skuter, chopper lub cruiser) został wykonany z najwyższej jakości chromu, który jest odporny na uszkodzenia. Kask otwarty z blendą chroni dodatkowo oczy przed intensywnymi promieniami słońca, zapewniając komfortową jazdę i zabezpieczenie wzroku przed promieniowaniem UV. Otwarty kask LS2 z blendą to natomiast wzmocniona odporność na zarysowania, na którą wpływ mają m.in. paski z płytkami kotwicznymi, kołnierz usztywniający szyję czy powłoka anti-fog. To wszystko, czego potrzebujesz dla zapewnienia sobie maksimum bezpieczeństwa podczas ekstremalnej jazdy w trudnych warunkach.

Masz dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty wyposażenia ochronnego na skuter lub motocykl? Skontaktuj się z nami!

Kaski LS2

pixel