Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Maski motocyklowe na twarz

( ilość produktów: 6 )

Wśród motocyklistów nie brakuje zwolenników otwartych kasków, którzy cenią je za swobodę ruchów, lepsze odczucie prędkości, a przede wszystkim dobrą wentylację. Problemem takiego rozwiązania są jednak kurz, pył czy owady, które wpadają do oczu, ust oraz nosa i odbierają radość z jazdy. Rozwiązaniem tego problemu są specjalne maski motocyklowe, które chronią twarz przed czynnikami zewnętrznymi.

W sklepie MOTOFREE znajdziesz szeroką gamę masek na motor, dostępnych w wielu wzorach, kolorach i rozmiarach. W swojej ofercie posiadamy zarówno maski neoprenowe, jak i te wykonane z poliestru i domieszek innych materiałów syntetycznych. Poznaj wysoką jakość naszych produktów i na nowo poczuj radość z jazdy!

Doskonała ochrona twarzy

Maski motocyklowe to drobny element wyposażenia, który może znacznie podnieść komfort jazdy. Zabezpieczają one przed pyłem, kurzem, owadami oraz innymi niepożądanymi elementami, które mogą wpłynąć na nasze zdrowie. Maska na motor powinna znaleźć uznanie przede wszystkim tych motocyklistów, którzy poruszają się po mieście. Zawarty w nich filtr węglowy skutecznie chroni bowiem przed wdychaniem zanieczyszczeń z powietrza.

Profesjonalna maska motocyklowa może być wykonana z różnych materiałów. W sklepie MOTOFREE znajdziesz zarówno podstawowe modele, stworzone z poliestru i elastanu, jak i specjalistyczne maski neoprenowe. Ich właściwości pozwalają zachować dobrą izolację termiczną oraz elastyczność, co przekłada się na wygodę w codziennym użytkowaniu. Neopren jest również odporny na wodę czy działanie promieni UV, dzięki czemu raz kupiona maska motocyklowa powinna służyć przez wiele lat.

Podnieś komfort codziennej jazdy

Poliestrowe lub neoprenowe maski to przydatne akcesorium dla każdego motocyklisty, które pozwoli nie tylko ochronić twarz przed kurzem, pyłem czy nadlatującymi owadami, ale również zapewni odpowiedni komfort cieplny w chłodne dni i wieczory. Najlepsze maski na motor znajdziesz w sklepie MOTOFREE – poznaj naszą bogatą ofertę i odzyskaj radość z jazdy motocyklem.

pixel