Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Ochraniacze motocyklowe na kolana

( ilość produktów: 15 )

Ochrona kolan podczas jazdy motocyklem ma szczególnie duże znaczenie, bo to właśnie ta część ciała ma często kontakt z nawierzchnią jako pierwsza w przypadku groźnych zdarzeń na drodze. Ochraniacze na kolana motocyklowe udowadniają swoją ważną rolę również wtedy, gdy użytkownik jednośladu niechcący dotknie kolanem podłoża podczas wykonywania śmiałych manewrów. W takich sytuacjach tylko solidny ochraniacz jest w stanie zabezpieczyć stawy przed trwałym uszkodzeniem.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz sprawdzone nakolanniki motocyklowe w przystępnej cenie! Stała współpraca z popularnymi producentami umożliwia nam oferowanie znakomitych produktów po bardzo korzystnych stawkach w sprzedaży detalicznej.

Solidne i wygodne ochraniacze motocyklowe na kolana w sklepie Motofree.pl

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy solidnie wykonane produkty w kilku interesujących wariantach. Proponujemy m.in. zestaw ochraniaczy motocyklowych na kolana i łokcie o konstrukcji dwuzawiasowej, z klamrami ułatwiającymi szybkie założenie i odpowiednie dopasowanie. Możesz też liczyć na odpowiednią wentylację – specjalne nacięcia w panelach zwiększają komfort jazdy.

Dużą zaletą nakolanników motocyklowych, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym jest również to, że można je stosować wraz z odzieżą codzienną – ochraniacze łatwo ściągniesz po dotarciu na miejsce, co pozwala na bezpieczne wykorzystywanie jednośladu w ramach dojazdu do pracy oraz na ważne spotkania.

pixel