Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Gogle i okulary motocyklowe

( ilość produktów: 106 )

Jeśli poszukujesz gogli do kasku motocyklowego, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu. Gwarantujemy szeroki wybór kształtów i modeli oraz doskonałą jakość produktów!

Okulary na motor na MOTOFREE

Podczas jazdy motorem bardzo ważne jest bezpieczeństwo oczu. W trakcie jazdy jesteś narażony na zaprószenie do oczu cząstek kurzu, a także odpryski drobnych kamieni czy gałązek. Nieprzyjemne mogą być także opady atmosferyczne oraz wiatr, których działanie może znacząco pogorszyć komfort jazdy. Jeśli jesteś posiadaczem kasku bez wbudowanej osłony oczu, z pewnością przydadzą Ci się praktyczne gogle motocyklowe. Na MOTOFREE posiadamy asortyment towaru topowych producentów akcesoriów tego typu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór gogli do kasku motocyklowego dla kierowców chopperów, motocykli typu Enduro, cruiserów i wszelkiego rodzaju spersonalizowanych jednośladów. Do wyboru są przezroczyste, przyciemniane lub kolorowe gogle do kasku.

Jakie gogle do kasku wybrać?

Gogle motocyklowe, dostępne w naszym sklepie internetowym, charakteryzują się doskonałą jakością oraz ciekawym dizajnem. Wysokiej jakości soczewki pozwalają na komfortową jazdę w każdych warunkach, są odporne na zarysowania i mają warstwę wewnętrzną, zapobiegającą zaparowaniu. Dodatkowe udogodnienie posiadają okulary na motor, mające specjalne otwory wentylacyjne, umożliwiające cyrkulację powietrza, co również zapobiega zaparowaniu oraz przeciwdziała poceniu się twarzy pod okularami. Jeśli jesteś posiadaczem otwartego kasku, zalecany jest wybór gogli na motocykl na gumce, która zapobiegnie ich zsuwaniu się w trakcie jazdy. Takie gogle powinny mieć szeroką uszczelkę, zapewniającą idealne przyleganie do twarzy. Najważniejsze jest dopasowanie gogli do kasku motocyklowego, a nie odwrotnie, wtedy masz pewność, że nie tylko będą spełniać swoją funkcję ochronną, lecz także wygodnie leżeć.

Wahasz się i nie wiesz, jakie gogle motocyklowe wybrać? Zadzwoń na naszą infolinię, a my postaramy się wspólnie z Tobą dokonać wyboru najlepszych gogli!

pixel