Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Przewody paliwowe

( ilość produktów: 44 )

Prawidłowe funkcjonowanie motocykla zależy od wielu czynników. Do jednych z najważniejszych aspektów z całą pewnością należy odpowiednia praca silnika. Trudno jednak o nią, gdy przewody paliwowe nie spełniają należycie swojej roli lub po prostu są uszkodzone. Do ich zadań należy bowiem doprowadzanie benzyny ze zbiornika do innych elementów układu dolotowego oraz napędowego. Z tego względu należy stale kontrolować jakość opisywanych akcesoriów, a w momencie zauważenia rozszczelnienia czy też innego rodzaju usterki wymienić je na nowy egzemplarz. Wymienione przewody są bowiem bardzo często na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych lub uszkodzenia mechaniczne, przez co powinno się poddawać ich stan ciągłemu monitorowaniu.

Węże paliwowe do motocykla ? właściwości

Na rynku istnieje kilka rodzajów przewodów różniących się od siebie materiałem wykonania. Wyróżniamy wężyki stworzone z tworzyw sztucznych, metalu, a także gumy. Ostatnie z wymienionych to aktualnie najpopularniejszy oraz najbardziej powszechny wybór wśród posiadaczy skuterów oraz motocykli. Dzieje się tak z wielu przyczyn. Przede wszystkim są to produkty, które kuszą użytkowników jednośladów atrakcyjnym stosunkiem ceny do prezentowanej jakości. Ponadto gumowy wąż paliwowy jest odporny na drażniące działanie benzyny oraz wysokiej temperatury, co przekłada się także na ich wytrzymałość oraz solidność. Należy również zaznaczyć, że tego typu akcesoria w większości przypadków zostają dodatkowo wzmocnione w celu zabezpieczenia ich przed pęknięciami oraz zniekształceniem materiału w wyniku eksploatacji.

Przewody do paliwa w ofercie motofree.pl

W asortymencie naszego sklepu otrzymasz wężyk do paliwa w różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych. W celu jak najlepszego dopasowania produktu do własnych potrzeb zachęcamy do zmierzenia w pierwszej kolejności średnicy króćca, na który nakłada się przewody. Dzięki z temu z całą pewnością zdołasz ustalić, jakie akcesorium Cię interesuje. Na stanie posiadamy bowiem zarówno uniwersalne wężyki do paliwa, jak i dedykowane konkretnym modelom motocykli.

pixel