Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Kufry motocyklowe

( ilość produktów: 127 )

W okresie wiosenno-letnim , gdy sprzyja ku temu pogoda, wiele osób zamienia samochody na motocykle i skutery. Te pojazdy cieszą się coraz większą popularnością, chociażby ze względu na wygodę oraz przyjemność z jazdy. I o ile łatwo poruszając się nimi uniknąć korków, to problem pojawia się, gdy trzeba spakować, na przykład zakupy czy inne rzeczy. W tym celu świetnie sprawdzają się różnego rodzaju kufry na motor, dzięki którym zyskuje się dodatkowe miejsce do przechowywania.

Jakie kufry do motocykla będą najlepsze?

W zależności od rodzaju motocykla oraz przeznaczenia, można wybrać kufry o różnej pojemności oraz wielkości. Do codziennej jazdy wystarczy niewielki kufer o pojemności około 40l, do którego bez problemu zmieszczą się dokumenty, damska torebka czy zakupy. Wybierając kufer motocyklowy należy przede wszystkim pamiętać o bezpieczeństwie w trakcie jazdy. Oznacza to, że każdy z nich powinien posiadać odblaski oraz odpowiedni system montażu, który zapewni utrzymanie się kufra w trakcie jazdy.

Kufry motocyklowe w naszym sklepie

Sklep internetowy Moto Free oferuje szeroki wybór różnego rodzaju kufrów motocyklowych. Wszystkie produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania, która zapewnia bezpieczeństwo w trakcie jazdy oraz pozwala na długie użytkowanie. Dostępne są u nas kufry boczne motocyklowe o różnych pojemnościach oraz kształtach. Ich cena zależy od wybranego modelu oraz wielkości. Większość kufrów dostępna jest w kolorze czarnym lub szarym, z wbudowanymi odblaskami. Zapraszamy do sprawdzenia oferty.

pixel