Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Łączniki paliwowe, kolektory, króćce

( ilość produktów: 137 )

W asortymencie motofree.pl nie mogło zabraknąć tak istotnych części motocyklowych jak kolektory, króćce ssące czy też łączniki przewodu paliwowego. Doskonale bowiem rozumiemy, że każdy jednoślad prędzej czy później ulega awarii. Należy być więc na ten fakt odpowiednio przygotowanym. Na stanie dysponujemy najwyższej jakości podzespołami do naprawy oraz wymiany zużytych elementów do prawie każdego rodzaju motocykla, skutera czy też motoroweru. Posiadamy zarówno uniwersalne części, jak i takie, które są dedykowane konkretnym markom. Decydując się na ingerencję w jednoślad należy mieć pewność, że ma się do czynienia ze sprawdzonymi podzespołami, które posiadają certyfikaty producenta oraz przeszły szereg kontroli oraz testów w celu prezentowania odpowiednio wysokiej jakości.

Dolotowe kolektory motocyklowe - niezastąpione elementy układu paliwowego

Większość kolektorów gaźnika wykonanych jest z gumy lub z aluminium, a więc nic dziwnego, że po pewnym czasie w wyniku eksploatacji części te się zużywają. W szczególności elementy gumowe parcieją i powstają pęknięcia, przez które gaźnik zasysa powietrze, co ma wpływ na spalanie w silniku. Niestety w dłuższej perspektywie może to doprowadzić do pojawienia się poważnej awarii jednostki lub skutkować różnymi problemami w postaci m.in. utraty mocy. Z tego też względu kolektory należy regularnie wymieniać i poddawać je regularnemu sprawdzaniu.

Króciec ssący, łącznik przewodu paliwowego w asortymencie motofree.pl

W niektórych motocyklach może się zdarzyć, że króciec zbiornika paliwowego może posiadać inną średnicę niż ssący króciec gaźnika. W takiej sytuacji konieczne jest zastosowanie dwóch przewodów paliwowych o odpowiednich średnicach, które należy ze sobą ?scalić? łącznikiem. Nie musisz się jednak przejmować, bowiem zarówno króćce ssące, a także łączniki przewodu paliwowego znajdziesz w naszym bogatym asortymencie. W ofercie posiadamy kilkaset części motocyklowych, które stanowią wspaniałą alternatywę dla oryginalnych elementów oferowanych przez producentów.

pixel