Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Chusty, bandamki i kominy motocyklowe na szyję

( ilość produktów: 16 )

Odpowiednie akcesoria zapewniają komfort w wielu dziedzinach życia m.in. w sportach i pasjach. Nie inaczej jest w przypadku miłośników szybkich dwukołowców. W naszej ofercie przygotowaliśmy, chusty, bandany i kominy motocyklowe na szyje, które ochronią Cię przed nieprzyjemnych wiatrem oraz spalinami generowanymi w szczególności przez większe pojazdy. Bez względu na to, czy wybierasz cięższe motory, lżejsze czy też niezwykle szybkie ścigacze, odpowiednie akcesoria przydadzą się każdemu.

Kominy motocyklowe na każdą porę roku

Wyprawy na motorze są świetne zarówno latem, jak i zimą. Dlatego też potrzebne są Ci różne akcesoria. Zimą i jesienią, kiedy pogoda nie dopisuje, ciepłym dodatkiem, który zabezpieczy Twoją szyję, będzie termoaktywny komin motocyklowy. Modele tego typu, dostępne w naszej ofercie, ochronią Cię przed wiatrem, który czasami dobrze jest czuć we włosach, ale zimą i jesienią lepiej stawiać na akcesoria, które temu zapobiegną. Ciekawą opcją będzie także produkt multifunkcyjny 5w1, który możesz zakładać na różne sposoby — chronić szyję, twarz, a także głowę przed zimnem.

Z kolei wiosną i latem świetnie sprawdzi się bandana bądź chusta motocyklowa na szyję lub do związania włosów. Produkty te wykonane są z cieńszej dzianiny, dzięki czemu nie grzeją nadmiernie, a ochronią Cię np. przed kurzem podczas jazdy motorem.

Chusta motocyklowa – wybierz model dla siebie

Komin, chusta czy też bandana motocyklowa w głównej mierze ma za zadanie ochraniać szyję, twarz i głowę przed zimnem bądź przegrzaniem w zależności od modelu. Niemniej jednak nie możemy zapominać o aspekcie wizualnym. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz mnóstwo ciekawych i bardzo funkcjonalnych bandan, chust i innych na motor w interesujących wzorach oraz kolorach zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Gwarantujemy, że znajdziesz model spełniający Twoje wymagania!

Komin czy chusta?

Zależy od Twoich wymagań, niemniej oba te model mają swoje zalety. Chusta na motor membranowa czy też kominy termoaktywne będą dobrą opcją na zimę i jesień. Latem i wiosną również się przydadzą, ale wtedy lepiej wybierać cieńsze modele, które chłoną wilgoć np. kominy, które założysz latem pod kask – jest to przydane w sytuacji, gdy masz niewyciąganą ściółkę, ponieważ pozwoli to na zachowanie większej higieny. Bandany motocyklowe ochronią twarz przed nadlatującymi owadami, spalinami i kurzem podczas jazdy motorem na obleganych trasach w toczeniu np. tirów, które generują sporo zanieczyszczeń.

Akcesoria odzieżowe na motor z MOTOFREE

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli, które dopasujesz do pory roku oraz swoich preferencji zarówno pod względem koloru, jak i funkcjonalności. Oczywiście w przypadku pytań odnośnie do naszych produktów z przyjemnością odpowiemy i pomożemy.

Bandana, chusta czy też komin motocyklowy na szyję to element, o którym warto pamiętać. W MOTOFREE znajdziesz również wiele innych ciekawych, funkcjonalnych i przydatnych produktów dla miłośników jednośladów! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu!

pixel