Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Gmole motocyklowe

( ilość produktów: 14 )

Fanów motocykli jest coraz więcej. Na ulicach widać wiele tego rodzaju maszyn, z których każda charakteryzuje się innym stylem. Wynika to z ich przeznaczenia, ponieważ niektóre z nich to typowe miejskie pojazdy, z kolei inne lepiej sprawdzają się na długie trasy. Bardzo ważne jest jednak ich pełna sprawność, na którą wpływają poszczególne części motocykla. W każdym z nich znajdują się gmole, czyli ramy wykonane z giętej lub spawanej rury.

Gmole – jakie jest ich przeznaczenie?

Bezpieczeństwo w trakcie jazdy jest najważniejsze dla każdego kierowcy. Żeby zabezpieczyć nie tylko swój motocykl, ale przede wszystkim zdrowie, należy zadbać o to, żeby wszystkie jego części były w pełni sprawne . Gmole do motocykla służą przede wszystkim, jako osłona do silników i motocykli, a jednocześnie są zabezpieczeniem w przypadku przewrócenia się pojazdu. Chromowane gmole bardzo często wykorzystuje się również, jako element dekoracyjny czy tunningowy w motocyklach. Dodatkowo świetnie sprawdzają się również jako podnóżki, a w niektórych modelach z powodzeniem można do nich przymocować torby podróżne.

Gmole motocyklowe – akcesoria

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór podnóżków do montowania na gmole, dzięki którym motocykl będzie nie tylko zabezpieczony, ale nabierze estetycznego wyglądu. Każde z nich wyróżniają się ciekawym designem, a dzięki swojej uniwersalności sprawdzą się do wielu różnych modeli pojazdu. Zapraszamy do wybrania motocyklowych akcesoriów dla siebie w naszym sklepie.

pixel