Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Belki ostrzegawcze LED

( ilość produktów: 35 )

Belki ostrzegawcze LED od MOTOFREE

W naszym sklepie internetowym nie mogło zabraknąć wyposażenia ostrzegawczego. Znajdą Państwo u nas wysokiej jakości, profesjonalne belki ostrzegawcze LED do wykorzystania w pojazdach specjalnych, ale także modele dedykowane dla ciężarówek, maszyn rolniczych, budowlanych, lawet czy samochodów osobowych. Lampy z naszego asortymentu są wodoodporne i w pełni bezpieczne - można ich bez problemu używać w każdych warunkach atmosferycznych.

Najlepsze belki ostrzegawcze na samochód

W ofercie naszego sklepu zakupią Państwo zarówno belki ostrzegawcze na samochód mocowane za pomocą magnesów, jak i modele montowane na stałe za pomocą śrub. W przypadku zakupu belki ostrzegawczej do pojazdu o zastosowaniu specjalnym, otrzymują Państwo gwarancję iż spełnia ona wszystkie formalne wymagania, a światło emitowane przez belkę jest odpowiednio jasne i będzie widoczne nawet w jasny, słoneczny dzień.

Belki ostrzegawcze w niskich cenach

Nasze belki ostrzegawcze to szeroki asortyment o różnym przeznaczeniu, a ceny niektórych modeli zaczynają się już od kilkuset złotych. Wszystkie belki ostrzegawcze są fabrycznie nowe i podlegają gwarancji według informacji zamieszczonych na karcie produktu.

Jeśli potrzebują Państwo belki ostrzegawczej dla pojazdów prac drogowych, auto lawety czy pojazdów uprzywilejowanych - serdecznie zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym. Z kolei w przypadku pytań odnośnie zastosowania oświetlenia ostrzegawczego - służymy pomocą.

pixel