Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Torby i sakwy motocyklowe

( ilość produktów: 78 )

Oferujemy różnorodne sakwy na motor o różnej pojemności i przeznaczeniu. Wszystkie produkty odznaczają się wysoką jakością i są niezwykle praktyczne w użytkowaniu. Wybierz najlepszy dla Ciebie typ torby na motor, korzystając z szerokiej oferty MOTOFREE.

Torby motocyklowe ? jak wybrać odpowiednią?

Wygodne sakwy motocyklowe przydają się zarówno w podróży, do przewożenia rzeczy osobistych czy narzędzi, jak i podczas przemieszczania się jednośladem na co dzień. Umieszczane na bagażniku, kierownicy lub z boku motocyklu miejsca do przechowywania są ergonomiczne i zaprojektowane w taki sposób, aby swoimi gabarytami nie zakłócać jazdy. Podczas wyboru torby na motocykl, warto skupić się na dopasowaniu jej do uchwytów, jakie posiada Twój jednoślad. Tylko przy pełnym dopasowaniu masz pewność, że torba się nie zsunie w trakcie jazdy i nie zakłóci jej bezpieczeństwa. Boczne sakwy motocyklowe nie mogą kolidować z mechanizmem tylnego zawieszenia, jak również z podnóżkiem pasażera, którego czasem być może będziesz przewoził.

Torby na motocykl na MOTOFREE

Szeroko zaprezentowane w naszym sklepie internetowym przednie, boczne oraz tylne torby motocyklowe wykonane są z różnorodnych materiałów i mają różne systemy mocowania, abyś mógł wybrać idealną dla siebie. Sakwy na motor dostępne na MOTOFREE są nie tylko bardzo wygodne oraz pojemne, lecz także łatwe w montażu i użytkowaniu. W sklepie oferujemy również akcesoria montażowe, mniejsze organizery oraz adaptery. Wybierając torby na motor z kieszeniami, uzyskujesz dodatkową przestrzeń do przechowywania, a także łatwy dostęp do najbardziej niezbędnych rzeczy. Wszystkie dostępne u nas modele są wodoszczelne, niezależnie od materiału, z którego zostały wykonane oraz wyposażone są we wstawki odblaskowe.

Skóra, materiał czy plastik? U nas każdy miłośnik jednośladów znajdzie coś ciekawego. Szeroki wybór toreb na motocykle czeka na Ciebie na MOTOFREE, zamów swoją najlepszą torbę już dziś! Jeśli zastanawiasz się, czy wybrany element wyposażenia będzie pasował ? skontaktuj się z naszą infolinią, a my doradzimy Ci w kwestii dopasowania.

pixel