Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Odzież

( ilość produktów: 396 )

Każdy kierowca motocykla musi pamiętać o swoim bezpieczeństwie w trakcie jazdy. Oprócz sprawnego pojazdu i kasku na głowie, warto również zaopatrzyć się w odpowiednią odzież na motor, która ma wbrew pozorom jest niezwykle ważna. Odpowiedni strój motocyklowy to nie tylko kwestia mody, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Wykonane z wysokiej jakości ubrania skutecznie będą ochronić przed zadrapaniem czy otarciem w trakcie wywrotki na motocyklu.

Odzież motocyklowa – pełne wyposażenie

Dobrze skomplementowany strój na motor składa się z: kurtki, ochraniaczy, rękawiczek oraz spodni. Tak ubrany kierowca ma pewność, że w razie kolizji czy przewrócenia się pojazdu nie obetrze sobie skóry, co byłoby niezwykle bolesne i nieprzyjemne. Stroje motocyklowe wykonane są ze specjalnej jakości materiałów, które gwarantują pełną ochronę. Warto również zaopatrzyć się w specjalne gogle, kominiarkę czy maskę, które dodatkowo zabezpieczą przed chłodem w trakcie jazdy czy wpadnięciem komara lub drobnych zabrudzeń do oka.

Dobre ubrania na motor w naszym sklepie

Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym każdy pasjonat znajdzie ubrania motocyklowe dla siebie. Oferujemy produkty od znanych i cenionych producentów, dzięki czemu gwarantujemy ich wysoką jakość. Dostępne są tu takie marki jak: Oxford, Gareth czy Roleff, które specjalizują się w produkcji strojów na motor. Szeroki wybór oraz atrakcyjna cena sprawiają, że każdy kierowca na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie.

pixel