Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Sztyce rowerowe

( ilość produktów: 96 )

W rowerze każdy element jest ważny, dlatego przed rozpoczęciem sezonu warto zadbać o stan techniczny pojazdu oraz zaplanować ewentualny zakup nowych części. Sztyca siodełka to istotny detal, bowiem od tego elementu zależy komfort jazdy. W związku z tym warto zadbać o to, aby zakupić i zamontować odpowiedni produkt wysokiej jakości. W sklepie Motofree znajdziesz wiele rodzajów sztyc rowerowych, czyli rurek do siodełek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Wiele produktów w jednym miejscu

Podczas zakupu sztycy do roweru niezwykle ważny jest wybór odpowiedniego rozmiaru. W tej kwestii pod uwagę należy wziąć średnicę rurki, która musi być dopasowana do otworu znajdującego się w ramie. W asortymencie Motofree dostępne są sztyce rowerowe w popularnych rozmiarach jak 27,2 mm, jak również rzadziej spotykane warianty. Warto także wspomnieć, że poprzez zastosowanie specjalnych podkładek można zmniejszyć zbyt szeroki otwór w ramie.
 
Obszerne portfolio naszego sklepu z pewnością pozwoli Ci na dobranie odpowiedniej wielkości sztycy pod siodełko. Dzięki temu zapewnisz sobie wysoki komfort jazdy nawet podczas wielogodzinnych wypraw po trudnym i wymagającym terenie. Od tej pory będziesz mógł czerpać przyjemność z otaczającego Cię krajobrazu i nie skupiać się na niewygodnym siedzisku.

Wysokiej jakości sztyce do roweru

Odpowiednia rurka do siodełka powinna posiadać konkretne cechy, które świadczą o jej jakości. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę nie tylko na rozmiar produktu, ale również materiał, z którego został wykonany. W ofercie sklepu Motofree znajdziesz między innymi sztycę siodełka wykonaną z aluminium. Jest to jeden z najpopularniejszych materiałów, który wyróżnia trwałość i wytrzymałość.
 
Równie ważny jest wybór wysokiej jakości obejmy oraz zacisku. Głównym zadaniem tych elementów jest utrzymanie siodełka oraz sztycy na wcześniej ustawionej wysokości. Odpowiednie części zapobiegną opadaniu siedziska, co pozytywnie wpłynie na komfort z jazdy. W naszym sklepie dostępne są również różnego rodzaju obejmy, między innymi wyposażone w szybkozamykacz, co ułatwia oraz przyspiesza regulację.

Akcesoria rowerowe

Sztyca do roweru to bardzo ważny element, który ma ogromny wpływ na wygodę podczas jazdy. Nie możesz jednak zapomnieć o zakupie innych części, które sprawią, że Twoje wyprawy staną się przyjemnością. W ofercie sklepu znajdziesz między innymi wygodne siodełka, dostosowane do potrzeb różnych klientów. Dostępne są produkty przeznaczone zarówno do jazdy rekreacyjnej, jak i wyczynowej. Każdy z zainteresowanych z pewnością znajdzie artykuł, który spełni jego wymagania oraz oczekiwania. Motofree posiada grono zadowolonych klientów, co potwierdza ogromna ilość pozytywnych opinii.
 
W razie dodatkowych pytań dotyczących produktów, takich jak sztyca pod siodełko, zachęcamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy dobrać odpowiedni produkt oraz zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

pixel