Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Smary motocyklowe

( ilość produktów: 38 )

Zadbane i świadomie pielęgnowane pojazdy silnikowe nie tylko cieszą ich właścicieli długimi okresami bezawaryjnej pracy - są również wyrazem troski o bezpieczeństwo kierowcy oraz innych uczestników ruchu. Smarowanie łańcucha w motocyklu jest ważnym elementem dbania o stan układu napędowego i znacznie przedłuża jego żywotność, zapobiegając zarówno wypadkom, jak i awariom. Niektóre nowoczesne pojazdy są wyposażone w układy, które umożliwiają automatyczne rozprowadzanie smarów i oleju silnikowego - motocyklowym tradycjonalistom z kolei polecamy skorzystanie z szerokiego wyboru środków dostępnych w Motofree!

Smary w paście lub w sprayu ? czym się różnią?

Klasyczne, olejowe smary do zabezpieczania elementów motocykla wyróżniają się przede wszystkim bardzo wysoką lepkością i zwartą konsystencją. W nowoczesnych podzespołach może być to problem - ogniwa łańcuchów motocyklowych coraz częściej konstruowane są w ten sposób, aby ich uszczelnienie zapobiegało dostawania się do środka wilgoci i zanieczyszczeń. Ta koncepcja znacznie wydłuża żywotność części, jednak izolacja sprawia, że podczas smarowania trudniej wprowadzić środek do ich wnętrza. Problem może rozwiązać smar do łańcucha motocyklowego w sprayu, który zawiera specjalne substancje umożliwiające przenikanie warstw ochronnych i wprowadzenie środka do wnętrza ogniwa.

Motofree - szeroki wybór smarów i środków chemicznych dla motocyklistów

W Motofree znajdziesz nie tylko produkty umożliwiające smarowanie łańcucha w motocyklu. W ofercie mamy również inne środki chemiczne, które przydadzą się w utrzymaniu Twojego jednośladu w perfekcyjnej kondycji, takie jak:

- wazelina bezkwasowa do zabezpieczania metalu przed korozją,

- oleje do motocyklowych filtrów powietrza w formie sprayu lub płynu,

- środki wielofunkcyjne do smarowania, które wypierają wodę i zabezpieczają przed korozją.

Jeśli zależy Ci na stanie technicznym Twojego motocykla i chcesz zawsze mieć pod ręką smar do łańcuchów, który pomoże Ci zapewnić sprawną pracę silnika oraz wszystkich podzespołów, odwiedź sklep Motofree - tu znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twój pojazd!

pixel