Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Ochraniacze

( ilość produktów: 27 )

Każdy właściciel jednośladu powinien zdawać sobie sprawę z zagrożeń, które czekają na niego na trasie lub w trakcie jazdy off-road. Rozsądne podejście do kwestii bezpieczeństwa pozwoli na zwiększenie poziomu ochrony, przy jednoczesnym zachowaniu pełni fascynujących możliwości, jakie oferuje jazda na „dwóch kółkach”. W naszym sklepie internetowym znajdziesz ochraniacze na motocykl, które pozwolą Ci na zachowanie zarówno bezpieczeństwa, jak i komfortu jazdy. Przygotowaliśmy ofertę dla osób poruszających się różnymi typami pojazdów.

Sprawdzone ochraniacze na motocykl w dobrej cenie

Nasza oferta obejmuje nie tylko szeroki wachlarz kasków i ochraniaczy motocyklowych na łokcie oraz kolana, ale także takie elementy, jak spodnie, rękawice czy gogle. W tym dziale natomiast znajdziesz produkty, które nie pasowały do innych kategorii – proponujemy tu m.in. ochraniacze na motocykl, których zadaniem jest zabezpieczenie karku, a także zbroję racingową w postaci koszulki z ochraniaczami. Ofertę naszego sklepu internetowego uzupełniają dodatkowe, praktyczne akcesoria, takie jak ocieplacz na kolana – zwiększający komfort jazdy w chłodne dni.

Dlaczego warto kupować w sklepie internetowym Motofree.pl?

Zadbaliśmy o to, aby nasi Klienci mieli dostęp do solidnych wyrobów pochodzących od sprawdzonych producentów, a wszystkie oferowane wyroby mogli zamawiać na przyjaznych warunkach – kupione ochraniacze motocyklowe, kaski, elementy odzieży, części i inne produkty możesz zwrócić bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni. Przyjmujemy płatności internetowe oraz za pobraniem. Zapraszamy do zakupów!

pixel