Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Kaski integralne

( ilość produktów: 111 )

Kask integralny stanowi najbardziej uniwersalny i najczęściej wybierany przez motocyklistów sposób ochrony głowy. Niewielka waga, wytrzymałość, dobre wygłuszenie – tego oczekujemy zwykle od wysokiej jakości kasków integralnych. Sklep internetowy Motofree oferuje bogaty wybór produktów, które ze względu na sposób wykonania i użyte materiały zapewniają motocyklistom odpowiednią ochronę i wykazują dobrą odporność na ścieranie i przebicie. U nas znajdziesz kaski integralne nadające się zarówno do jazdy sportowej, jak i szosowej.

Kaski motocyklowe integralne – bogaty wybór

W zależności od przyszłego przeznaczenia kasku i indywidualnych preferencji w Motofree możesz wybrać produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Kaski sportowe cechują się najlepszymi właściwościami aerodynamicznymi i mogą być wykorzystywane również w trakcie zawodów sportowych. W przypadku kasków, które będą nas chronić na średnich i długich dystansach, bardzo ważny jest również (oprócz bezpieczeństwa) komfort. Oferowane kaski integralne posiadają odpowiednią wentylację, dzięki której jazda okaże się prawdziwą przyjemnością. Co więcej, w Motofree oferujemy kaski integralne z blendą przeciwsłoneczną, chroniącą motocyklistę przed oślepieniem.

Kaski integralne w przystępnych cenach

Dostępne w naszym sklepie produkty to nie tylko jakość, która zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby, ale także przystępne ceny, ustalone z myślą o potrzebach Klientów. Proponowane kaski integralne przypadną do gustu każdemu, kto szuka sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań, a jednocześnie nie chce narazić się na zbędne wydatki. W razie jakichkolwiek pytań, dotyczących oferty, prosimy o kontakt. Chętnie służymy pomocą.

Kaski LS2

pixel