Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Odblaski na odzież

( ilość produktów: 12 )

Akcesoria odblaskowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów, z którymi można czuć się bezpieczniej na chodnikach i drogach. Naklejki na odzież, szpilki, paski i inne elementy oraz akcesoria odblaskowe na ubrania powinny być niezbędnym wyposażeniem osób poruszających się pieszo lub rowerem po zmierzchu. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego i zamów pojedyncze artykuły bądź kompletne zestawy dla dzieci i dorosłych!

Znaczenie akcesoriów odblaskowych dla bezpieczeństwa

Według policyjnych statystyk, aż 70% ofiar wypadków drogowych po zmroku to piesi i rowerzyści. Odpowiednie zabezpieczenie się odblaskami znacząco zmniejsza ryzyko potrącenia. Kamizelki, naklejki, paski, opaski, naklejki i pozostałe elementy odzieży oraz akcesoria na ubrania pozwalają kierowcom na wcześniejsze dostrzeżenie osoby znajdującej się na jezdni lub poboczu i ułatwiają właściwą reakcję.

Szczególnie istotne jest stosowanie materiałów zwiększających widoczność przez dzieci, które ze względu na swój niski wzrost są trudniej dostrzegalne przez kierujących. Dlatego w wielu krajach, w tym w Polsce, obowiązkowe jest noszenie elementów odbijających światło po zmierzchu poza terenem zabudowanym. U nas zamówisz pojedynczy odblask na ubranie, jak i zestaw odblaskowy dla dzieci zawierający różne akcesoria.

Rodzaje akcesoriów odblaskowych

Oferujemy produkty w wielu różnorodnych formach, aby zapewnić odpowiednią widoczność w każdej sytuacji. Do najpopularniejszych rodzajów należą:

  • kamizelki,
  • opaski na rękę lub nogę,
  • breloki,
  • paski,
  • zawieszki,
  • szpilki,
  • naklejki,
  • elementy wbudowane w odzież.

Kamizelki odblaskowe to praktyczne ubrania zapewniające dobrą widoczność całej sylwetki. Te akcesoria dostępne są w naszym sklepie internetowym w wersjach dla dorosłych i dzieci. Często mają dodatkowe elementy, jak np. paski i szpilki do mocowania na plecaku. Opaski i bransoletki noszone na ręce lub nodze również świetnie poprawiają widoczność.

Breloki, zawieszki i naklejki to niedrogie i praktyczne rozwiązania, które można łatwo doczepić do odzieży, plecaka lub roweru. Dla dzieci atrakcyjne są zwłaszcza breloki w kształcie zwierzątek. Coraz popularniejsze stają się ubrania ze wbudowanymi elementami odblaskowymi. Paski, szpilki i wstawki w kurtkach, spodniach czy butach to akcesoria zapewniające widoczność w sposób dyskretny i modny.

Jak i kiedy używać akcesoriów odblaskowych

Warto używać naszych produktów zawsze, gdy poruszamy się po zmroku lub w warunkach ograniczonej widoczności. Są one obowiązkowe dla pieszych poza terenem zabudowanym, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Naklejki na ubrania, szpilki do odzieży, paski odblaskowe oraz inne akcesoria dostępne w naszym sklepie internetowym należy zakładać tak, aby elementy odbijające światło znajdowały się na wysokości pasa lub klatki piersiowej i były dobrze widoczne dla innych uczestników ruchu.

Jeśli chodzi o porady dla dzieci, powinny one nosić odblaski na ubrania zarówno na terenie zabudowanym, jak i poza nim, aby zwiększyć swoją widoczność. Zaleca się stosowanie elementów w postaci naklejek czy szpilek na tornistrach, plecakach czy kurtkach oraz opasek i kamizelek. Z kolei rowerzystom rekomendujemy ich umieszczanie na kaskach, kurtkach, plecakach.

Dostępnymi w naszym sklepie internetowym produktami należy się posługiwać przez cały rok, również latem. Nawet w czasie długiego dnia warunki oświetlenia mogą się gwałtownie zmienić, dlatego warto mieć przy sobie szpilki, naklejki na odzież, akcesoria i inne elementy odblaskowe na ubrania. Zamów je u nas pojedynczo i w zestawach.

Nasza oferta akcesoriów odblaskowych

Znajdziesz u nas szeroki wybór certyfikowanych artykułów w atrakcyjnych cenach. Oferujemy wyroby spełniające rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Proponujemy m.in. kamizelki, paski, breloki, szpilki, zawieszki i inne elementy na odzież w różnych kolorach i wzorach dla dzieci i dorosłych. Nasz sklep internetowy dostarcza też odblaski na ubranie w postaci naklejek na odzież, które można umieścić na kurtce, plecaku czy rowerze. Wybierz pod kątem swoich potrzeb odpowiednie produkty i zamów je pojedynczo lub w zestawie!

pixel