Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Szyby i owiewki motocyklowe

( ilość produktów: 32 )

Nietłukące i doskonale sprawdzające się na długich trasach. Uniwersalne owiewki i deflektory szyby oferowane w sklepie internetowym MOTOFREE.pl stanowią niezbędny element maszyn typu CHOPPER na długich dystansach, a ich głównym zadaniem jest ochrona kierowcy jednośladu przed wiatrem. Warto więc wyposażyć motocykl w ten kluczowy element nadwozia, ponieważ zapewni on znacznie lepszy komfort jazdy.

Owiewki i szyby motocyklowe uniwersalne

Proponowane produkty charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania z materiałów odpornych na działanie niekorzystnych czynników mechanicznych. W rezultacie szyby motocyklowe CHOPPER świetnie spełniają swoje zadanie i bardzo dobrze znoszą zarówno częstą ekspozycję na promieniowanie UV, jak i uderzające o nie w trakcie jazdy drobne frakcje takie jak kamienie i piasek. Są sprzedawane w zestawie z elementami montażowymi, co jest również dużym autem, ponieważ eliminuje konieczność zakupu dodatkowych części i ich dopasowywania.

Owiewki motocyklowe i deflektory szyby CHOPPER w ofercie MOTOFREE.pl

Transparentna lub przyciemniana – bez względu na to, którą wybierzesz, każda owiewka motocyklowa uniwersalna z naszej oferty spełni Twoje oczekiwania, a zastosowanie tego elementu nadwozia pozwoli jeszcze bardziej cieszyć się z długich tras. Nie tylko wyhamuje siłę wiatru uderzającego w kierowcę, ale też przyda się w mniej sprzyjających warunkach pogodowych, na przykład podczas opadów deszczu. Ograniczy też konieczność częstego zatrzymywania się i czyszczenia kasku z pozostałości owadów.

MOTOFREE.pl - uniwersalne części do maszyn typu CHOPPER

Regularnie uzupełniamy naszą ofertę o nowe części i akcesoria do jednośladów i dbamy o to, aby w naszym katalogu online znalazły się wyłącznie produkty najbardziej rozpoznawalnych i cenionych w branży marek. Decydując się na zamówienie uniwersalnej owiewki lub deflektora szyby do jednośladu typu CHOPPER masz pewność, że w Twoje ręce trafi produkt najwyższej jakości, który na dłuższych trasach doskonale spełni swoje zadanie. Serdecznie zapraszamy!

pixel