Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Oleje do mieszanki paliwowej

( ilość produktów: 38 )

Każdy właściciel motocykla wie, jak ważny jest właściwy dobór mieszanki paliwowo-olejowej. Mieszanie paliwa z olejem to popularny zabieg stosowany przez wielu motocyklistów. Wykorzystywane są w tym celu głównie syntetyczne oleje do paliwa, ponieważ to właśnie one chronią silnik znacznie lepiej od mineralnych i półsyntetycznych, a ponadto ułatwiają zapłon, na przykład po dłuższym postoju. Dzięki swoim unikalnym właściwościom pomagają chronić silnik przed uszkodzeniami wynikającymi z tarcia poszczególnych elementów i powstawania w jednostce wysokich temperatur.

Oleje do paliwa w sklepie internetowym MotoFree

W ofercie sklepu internetowego MotoFree znajdą Państwo oleje do paliwa 2T, które z łatwością mieszają się z paliwem, dzięki czemu umożliwiają poprawną, efektywną pracę pojazdu. Przy wyborze oleju należy zwrócić uwagę na to, by wykazywał odporność na działanie zarówno wysokich, jak i bardzo niskich temperatur. Tylko wtedy silnik będzie mógł pracować wydajnie, nie ulegnie zapieczeniu i nie zatrą się jego pierścienie. Dzięki swoim unikalnym cechom dobrze dobrany olej będzie spalał się bez pozostawiania osadów i z wytworzeniem zaledwie niewielkich ilości dymu.

Ponadto warto wiedzieć, że niektóre oleje do mieszanki paliwa, oprócz właściwości mających na celu poprawę pracy pojazdu, charakteryzują się walorami zapachowymi. Dzięki temu z rury wydechowej jednośladu może wydobywać się owocowy aromat zamiast standardowego, niezbyt przyjemnego zapachu spalania oleju. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.

pixel