Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Żarówki H7

( ilość produktów: 13 )

Kluczową kwestię w zachowaniu bezpieczeństwa na drodze stanowi odpowiednie oświetlenie pojazdu. Z tego względu warto dowiedzieć się, jaki typ żarówki najlepiej zastosować w reflektorach swojego motocyklu, tak aby była wydajna, a przy tym zapewniała odpowiednią widoczność.

Istnieje kilka czynników, na które należy zwrócić uwagę przy jej wyborze, a są to: natężenie i kolor światła oraz czas użytkowania. Jak w kontekst tych parametrów wpisuje się dostępna w asortymencie żarówka H7? Skorzystaj z naszej oferty i dowiedz się więcej!

Wskazana barwa światła

Gdy prowadzi się motocykl po zmroku lub wcześnie rano, zanim wstanie świt, trzeba szczególnie zadbać o to, by widzieć drogę dobrze i wyraźnie. Zarysy mijanych obiektów muszą być ostre, a kolory nieprzekłamane. Dlatego najlepiej sprawdzi się żarówka H7, emitująca białe światło, które nie powoduje rozbieżności pomiędzy postrzeganiem barwy a jej rzeczywistym odcieniem.

Zalecana moc żarówki typu H7

Aby zapewnić sobie oraz innym napotkanym na drodze osobom bezpieczeństwo, kluczowa jest dobra widoczność, niezależnie od panujących warunków pogodowych. Zagwarantować ją może odpowiednie oświetlenie. Jeśli chodzi o typ H7, żarówki te powinny posiadać moc 55W. Pozwala ona uzyskać optymalne natężenie światła, które sprawi, że droga będzie widoczna, a kierowanie motocyklu w nocy, w deszczu czy we mgle – bezpieczniejsze.

Długi czas użytkowania

Przede wszystkim warto mieć zapasową żarówkę. Dzięki temu, w razie konieczności, będzie możliwa jej szybka wymiana. Aby jednak musieć tego robić często, najlepiej zaopatrzyć się w model, który wystarczy na dłużej. Zwykle osoby, które zastanawiają się, jakie żarówki H7 wybrać, zwracają uwagę na ich czas użytkowania. Przeciętnie jest to ok. od 250 do 350 godzin. Są jednak dostępne modele, które będą świecić nawet do 600 h.
 
Zależy Ci na dopasowaniu do swoich potrzeb odpowiedniej żarówki H7? Światło białe, jej moc oraz wydajność to główne czynniki, które należy rozważyć. W prezentowanej ofercie znajduje się szeroki wybór tego typu produktów. Zapraszamy!

pixel