Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Żarówki H3

( ilość produktów: 6 )

Decydując się na jazdę motocyklem po zmroku, musimy szczególny nacisk położyć na kwestię odpowiedniego oświetlenia. Niewłaściwe funkcjonowanie świateł mijania, drogowych czy przeciwmgłowych może bowiem nie tylko ograniczyć naszą widoczność, ale również stanowić zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. W takim przypadku warto zaopatrzyć się w popularne żarówki H3, które charakteryzują się wysoką jasnością i intensywnością światła.


W sklepie MOTOFREE znajdziesz szeroką gamę żarówek H3. W swojej ofercie posiadamy zarówno żarówki halogenowe H3, które doskonale sprawdzą się w światłach przeciwmgłowych, jak i nowoczesne żarówki LED H3, które coraz częściej montowane są w światłach mijania oraz drogowych. Poznaj nasze produkty i stań się widoczny na drodze!

Żarówki H3 – halogenowe czy LED?

Popularny model żarówek oznaczany jako H3 stosowany jest w światłach przednich w samochodach, motocyklach i innych pojazdach. Charakteryzuje się wysoką jasnością i intensywnością światła, a także – w porównaniu do tradycyjnych żarówek – wyższą sprawnością energetyczną, dzięki czemu zużywa mniej energii.


Przez wiele lat na rynku znaleźć można było żarówkę halogenową H3, która dzięki swoim właściwościom stosowana była przede wszystkim w światłach przeciwmgłowych. Od kilku lat popularność zyskują jednak również żarówki LED H3, które charakteryzują się dłuższą żywotnością oraz – tak niezbędną w przypadku motocyklistów – odpornością na wstrząsy i wibracje. Żarówki H3 w wersji LED obecnie z powodzeniem montowane są w światłach mijania oraz drogowych.

Sposób na dobrze oświetloną drogę

Żarówki H3 to obowiązkowy element wyposażenia każdego motocykla, który istotnie wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Dzięki nim nie tylko będziesz doskonale widział to, co dzieje się na drodze, ale również staniesz się widoczny dla innych użytkowników ruchu. Wysokiej jakości żarówki H3 – zarówno halogenowe, jak i w wersji LED – znajdziesz w sklepie MOTOFREE. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

pixel