Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Panele moro LED

( ilość produktów: 13 )

W naszym asortymencie dostępne są rozwiązania, które ze względu na swoją wytrzymałość, mogą zostać zastosowane w każdych warunkach, zapewniając odpowiednie doświetlenie przestrzeni oraz dobrą widoczność, doskonale sprawdzając się w wielu różnych zastosowaniach. Proponujemy panele moro LED, wykonane z aluminium oraz innych odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów, zapewniających nie tylko trwałość lamp roboczych, ale także ich wodoodporność.

Sklep internetowy Motofree.pl oferuje panele moro LED, które z powodzeniem mogą zostać wykorzystane do oświetlania m.in. jachtów, łodzi, kutrów oraz maszyn budowlanych i rolniczych. W zależności od potrzeb, możesz zdecydować się na wersje wyposażone w 6, 12 ,24, 42, 60, a nawet 96 diod, emitujących jasne, silne, białe światło, pozwalające na wykonanie wszelkich obowiązków, związanych z wykonywanym zawodem.

Wszystkie oferowane przez nas lampy robocze LED posiadają homologację. Cena zależna jest od rodzaju panelu oraz liczby diod, w które został wyposażony dany model.

pixel