Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

DOPPLER

( ilość produktów: 4 )

Doppler to marka stworzona pod koniec lat 80-tych. Od razu stała się liderem w salach konkursowych, jej podstawowej działalności. Od tego czasu produkty zyskały wizerunek niezawodności i wydajności. Jego części są wynikiem wysokich standardów kontroli technicznej w produkcji, nie tylko przez procesy obróbki, ale także przez specyficzny dobór materiałów.

W latach 90. firma DOPPLER była w stanie obrać nowy kierunek i przekształcić się w produkcję części silnikowych i akcesoriów motocyklowych. Celem jest promocja marki i jej sprzedaż na szeroką skalę, aby ich części były dostępne dla wszystkich. Pierwszymi częściami zamiennymi opracowanymi przez DOPPLER są napędy (ER1, ER2, ER3), cylindry i rury wydechowe do motorowerów.

Od 2011 roku logo DOPPLER zostało zmienione o inne kolory, które odpowiadają obrazowi nadanemu przez produkty. Żółty wyraża moc, kreatywność i energię, szary reprezentuje technologię, a biały symbolizuje wolność, podstawową wartość kierowców jednośladów. Wreszcie, bardziej zaokrąglone kontury logo nadają mu bardziej wyrafinowany wygląd.

Po drugie, marka rozszerzyła się i zaoferowała części zamienne do skuterów. Widzimy więc ewolucję w kierunku skrzynek powietrznych, sprzęgieł, zestawów zębatych.

DOPPLER wyróżnia się ciągłym badaniem produktów i wysokowydajnymi realizacjami w celu zaspokojenia oczekiwań i wymagań konsumenta. Innowacje technologiczne w zakresie wzornictwa i rewolucyjne wzornictwo otwierają nowe horyzonty.


Dziś DOPPLER kontynuuje innowacje w odpowiedzi na najnowsze trendy rynkowe. Wraz z ewolucją dyscyplin wyścigowych DOPPLER był w stanie sprostać nowym wymaganiom, oferując dostosowane produkty

 

Wreszcie DOPPLER chciał poszerzyć swoją ofertę, oferując takie produkty, jak zestawy łańcuchów, korony, klocki hamulcowe, amortyzatory oleo-pneumatyczne.
Hurtownia logo Dopplera Saint Herblain

pixel