Zapisz w garażu
Stwórz nowy garaż

Sklep motocyklowy Katowice

“Kim jesteśmy?” - pewnie zadają sobie teraz Państwo to pytanie. Firma MOTOFREE to ogólnopolska sieć sprzedająca części motocyklowe. Katowice to jedno z wielu miejsc w kraju, w którym nasze produkty cieszą się dużą popularnością. Dzięki zdobytemu przez lata pracy doświadczeniu i naprawdę szerokiej ofercie produktowej możemy zaproponować akcesoria motoryzacyjne, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

MOTOFREE. Sklep z częściami motocyklowymi - Katowice

Jakie produkty można znaleźć w ofercie naszego sklepu? Posiadamy naprawdę zróżnicowany asortyment. W sprzedaży dostępne są wszystkie akcesoria motoryzacyjne niezbędne do funkcjonowania każdego rodzaju jednośladu. Oferujemy elektronikę, opony, różnorodne elementy układu napędowego, chłodzenia, silnikowego i paliwowego, w tym m.in. zębatki, termostaty i tłumiki. Wszystkie części pochodzą od znanych i cenionych w branży marek, takich jak Buchel, Oxford, Vertex czy Wossner. Proponujemy również płyny, smary, oleje silnikowe oraz środki do czyszczenia lakieru, kół, szyb, lusterek czy tapicerki.

Profesjonalna odzież. Sklep motocyklowy – Katowice

W MOTOFREE dbamy nie tylko o wyposażenie maszyny, ale też o kierowcę i pasażera. Dla każdego miłośnika jednośladów znajdzie się na naszych półkach i wieszakach stosowna kurtka, spodnie czy rękawice typu chopper, turystyczne lub sportowe. Posiadamy również bardzo szeroki wybór obuwia i kasków, nie tylko damskich i męskich, ale też dziecięcych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą!! Sklep z częściami do motocykli Katowice czeka!

pixel